שישי – סבב בוקר


יער הפיות

מנחה: איוקי איתן
שיטה/סגנון: חופשיטה
מוגבל לשחקנים/שחקניות מתחת לגיל 14.

לא נותרו מקומות פנויים

אתם נקראים על ידי המלכה שלכם, ויקטוריה. אתם מתייצבים למשימה. ויקטוריה מספרת לכם כי במטרה לחזק את הקשר של הממלכה עם ממלכת הפיות הוחלט לסלול דרך בטוחה דרך היער שתוביל הישאר אל השער המוביל לממלכת הפיות. לרוע המזל, הפועלים שהיו אחראים על סלילת הדרך, מותקפים ונהרגים כל פעם מחדש. ולכן, היא שולחת אתכם, גיבורים אמיצים, להגן על הסוללים שנמצאים שם עכשיו ולבדוק מה קרה ולוודא ולעצור את הרוע שמתפשט ביער על מנת שסלילת הדרך תוכל להמשיך והקשר בין הממלכות יוכל להתחזק.


סייבר פאנק

מנחה: אלי לוינגר
שיטה/סגנון: מרוץ צללים עם מנוע אפוקליפסה, אקשן, חקירה ושיח
מוגבל לגילאי 12 ומעלה

נותרו 2 מקומות פנויים

אתם נכנסים לתוך חדר עם אורות מהבהבים בצבעי ניאון ועל צגי המשקפיים שלראשכם קופץ תפריט המקום ושיר שתוכלו להזמין בכדי שיתנגן במקום בעבור מחיר סמלי אך אתם מתעלמים מכל אילו בעודכם סורקים את רחבת הריקודים העמוסה ומנסים שלא לנשום את עשן הסיגריות הכבד ולחפש את מי שהזמין אתכם לחור האנושי הזה… ובסוף אתם מוצאים אותו, טרול לבוש בחליפת שבעה חלקים בצבע וורוד עם ארבעה קרני אייל היוצאות מראשו עם משקפי שמש כהים.  הטרול מחייך כאשר אתם מתקרבים ומחווה לכיסאות שסביב השולחן הצדדי בו הוא יושב, ליד כל כיסא ממתינה כוס המשקה החביבה עליכם והוא מחייך חיוך צדדי בעודו מוציא טאבלט עם פרטי המשימה שלמענה הוא הזמין אתכם לכאן ואומר "אז… אני שמח שבאתם לכאן הערב, בואו ונתחיל?


הקללה ה-13

מנחה: יונתן עברון
שיטה/סגנון: מו"ד 5
מוגבל לגילאי 12 ומעלה

לא נותרו מקונות פנויים

כבר שנים שממלכת טרניאן מתפוררת תחת השפעתן של 12 קללות.

על אזוריה השונים של הממלכה הוטלו קללות שונות. 

אף אחד לא יודע מי הטיל אותן או למה, ואף אחד לא הצליח להסיר אותן.

תושבי הממלכה נואשים למישהו שיושיע אותם.

האם הגיבורים יוכלו להציל את הממלכה? האם הם יוכלו להתנגד לשדים הפנימיים שלהם, לפיתוי ולשיגעון?


פלאים: מלחמת טרויה

מנחה: גלית דותן
שיטה/סגנון: פלאים
מוגבל לגילאי 14 ומעלה

לא נותרו מקומות פנויים

פעם האדירים ניהלו מאבקים סודיים, אבל לפני עשור למד העולם על קיומם. היום, כוחות־על לא פוטרים אתכם משיעורי בית. עם הכוחות שלכם, מגיעה גם האחריות להגן על הציבור מפני המלחמה שבין שני כוחות זדוניים. חבל רק שפרויקט הגמר, הדייט המקסים וארוחת החג המשפחתית לא מתכוונים לחכות עד שתסיימו להציל את העולם. הבמה שלכם, פלאים: אתם גיבורי המחר.

 


מיזם אספמיה: מאתיים ימי חרדה

מנחה: מיכאל פבזנר
שיטה/סגנון: מיזם אספמיה
מוגבל לגילאי 16 ומעלה

נותר מקום פנוי אחד

היישוב העברי, 1942. הצבא הנאצי מתקדם מזרחה בצפון אפריקה, וביישוב מתכוננים לנורא מכל. אבל יודעי דבר מספרים שהסכנה האמיתית היא כבר כאן, אפלה עוד יותר ממה שניתן לדמיין… מדוע קצינים סובייטים נצפו נפגשים עם מקובלים בירושלים? מה הסיבה האמיתית לתוכנית "מצדה על הכרמל"? והאם נכונות השמועות שחיים ברנר עדיין חי, וכי הוא מסתובב ברחובות יפו ובפיו סודות אפלים? 

"מיזם אספמיה" הוא משחק ישראלי מקורי מרובה אלתור, בו הדמויות חוקרות קונספירציה מרושעת, בשעה שאת השמועות ממציאים השחקנים עצמם. בואו להתנסות במשחק הדגמה רשמי בהנחיית "סוכני אספמיה"!

 


עבור חופן שקרים

מנחה: אילן בזל
שיטה/סגנון: חופשיטה סיפורי
מוגבל לגילאי 18 ומעלה

נותרו 3 מקומות פנויים

"זהו סיפור על אגדה שנעה ברחבי הבריאה תחת שמש אשר נשבעת שהיא בלתי מנוצחת. אינכם חלק מהסיפור, אתם עצמכם הסיפור, הבמאים, היוצרים והאורגים. תהיה דרמה אם ירצה הקהל, אולי גם טרגדיה, צחוק ואלימות. רק שיהיה מעניין, אחרי הכל מה שמרגש באמת זה המסע. 

המשחק נכתב בהשראת נשגבים והוא מבוסס אילתור."

 


חי, צומח, דומם

מנחה: עמיחי פרץ קלופשטוק
שיטה/סגנון: משחק תפקידים חי
מוגבל לגילאי 18 ומעלה

נותרו 5 מקומות פנויים

"דיאגנוזה: הפציינט נמצא במצב וגטטיבי מתמשך מזה מספר חודשים. המדדים תקינים, ואין התפתחות של מחלות או פצעי לחץ עד כה. פרוגנוזה: ללא שיפור ניכר במצב או גילוי טיפול חדשני, ולאור מצבו הבריאותי התקין, ניתן לצפות לעוד שנים במצב הזה ללא אופק שיקומי. הפציינט נמצא באשפוז סיעודי במחלקה לשיקום ההכרה בבית לוינשטיין." "חי, צומח, דומם." הנו משחק טאבו דרמטי-תיאטרלי אשר חוקר את הרגשות והדילמות סביב מצבים רפואיים קשים מסוגים שונים. המשחק עשוי להכיל מגע, ריחות, מראות, שפה ותחושות קשים לעיכול, וחלק ניכר ממנו ייערך ללא תנועה ו/או בעיניים מכוסות. מיועד לבני 18 ומעלה בלבד. המשחק נכתב בהשראת המחזה 'צמחים מטפסים' מאת ארז מירנץ.