חמישי – סבב בוקר

צריח השנהב

מנחה: אלעד הן
שיטה/סגנון: ואנור, עולם המבוך.
מוגבל לגילאי עד 14. נדרשת יכולת קריאה.

לא נותרו מקומות פנויים

תהילה, המנהיגה האדירה, השגיחה במשך חמישים שנה על השלום השברירי בין שלוש הממלכות ממגוריה בצריח השנהב המסתורי. אך מזה חודשיים לא הגיעה ידיעה מהצריח: שעריו חתומים ואורו הועם. בשלוש הממלכות אי־השקט הולך ומתגבר, השמועות מתרוצצות ומאחורי הקלעים מתכננים תכניות מלחמה. נשלחתם לצריח לפענח את המסתורין ולהבטיח שהשפעתו הברוכה תימשך.

הרפתקה של תעוזה, אקשן וסיפור סיפורים משותף בשיטת ואנור/עולם המבוך. אין צורך בהיכרות מוקדמת עם השיטה.

 


משא כבד

מנחה: ערן בזל
שיטה/סגנון: Shadowrun 6th edition
מוגבל לגילאי 12-18

נותרו 2 מקומות פנויים

בשנת 2080 העולם נשלט על ידי תאגידי-על, רבי עוצמה השולטים בטכנולוגיה ובקסם. מרבית האוכלוסייה חיה בעבדות הוירטואלית תחת המעקב התמידי של התאגידים. אבל יש אנשים שמסרבים לפיתוי של חיים עטופי צמר גפן מזוייף. המורדים האלה מסרבים למכור את נשמתם, והם שורדים מחוץ למערכת, מבצעים את העבודה המלוכלכת שאף אחד אחר לא מוכן לעשות.

משחק היכרות עם העולם והשיטה של מרוצללים (מהדורה 6).


פלאים: המרד הגדול

מנחה: ליעד לרנר
שיטה/סגנון: פלאים
מוגבל לגילאי 12 ומעלה

לא נותרו מקומות פנויים

"מלחמת האזרחים הגדולה גרמה לשינויים במדינת ישראל. והעיר שנפגעה הכי הרבה – היא כרמיאל  מתחת לרחובות, מתגלים סודות עתיקים ומטריפים.

אז אם גם אתם מתקשים לשלב את החיים שלכם בין שיעורי בית ובין להציל את העיר – כל יום מחדש, ואם גם אתם לא יודעים האם לצאת עם חברים או לצאת למשימה רחוק מהבית, כנראה שאתם פלאים: גיבורי המחר.

"המרד הגדול" הוא משחק פלאים בו תשחקו צוות של גיבורי־על צעירים הלכודים במאבק פנימי בין זהותם כגיבורי־על לבין הרצון ליצור עולם טוב יותר, עבור כולם.

המשחק יתחיל בשעה 10:30 ויסתיים בסוף הסבב בשעה 13:30.


יום המרמיטה

מנחה: ראובן צירל מנדלוביץ'
שיטה/סגנון: חופשיטה, אמיוט, נכטיילר, גיבורי על.
מוגבל לגילאי 12 ומעלה

לא נותרו מקומות פנויים

גיבורי על יקרים, אנו צריכים את עזרתכם. לאחר חקירות ועימותים מצאנו כי את האדם הגורם לכל העולם להיות בסכנה מתמדת, בעקבותיה נכחדה רבע מאוכלוסיית העולם. אם לא נעצור זאת בזמן רוב העולם ייכחד ולא יישוב לקדמותו. 

אין לכם זמן רב לעשות זאת. ברשותכם רק יום אחד בלבד, שבסופו, היום יתאפס לרגע זה. שוב, ושוב, ושוב. היום יתחיל מההתחלה, אבל האנשים שהיו ומתו לא יחזרו. הם כבר אינם, והבאים בתור בקרוב יהיו אינם.


 

מקדש פורטון

מנחה: אור שגיא
שיטה/סגנון: פת'פיינדר
המשחק אינו מוגבל בגיל אך נדרשת היכרות עם משחקי תפקידים

נותרו 2 מקומות פנויים

אתם קבוצת הרפתקנים נועזים החיים בממלכת סטנדק , ממלכתו של אלטור ראנג החמישי. 

נשכרתם על ידי האספן, ניקולו פמור סיגיי, אשר טוען שהוא מקים מוזאון לחפצי קסם עתיקים בממלכת סטנדק, באישור המלך כמובן, אך חסר לו חפץ קסום לאוסף שלו.

החפץ נמצא בעירייה הנקראת פליקס. מעבר ליער איסטריה, באמצע אגם נולבא, במקדש פורטון.

אך עליכם להיות זהירים, השמועות אומרות שמקדש זה אפוף במזל רע.

 


הממלכה

מנחה: אמיר יערי
שיטה/סגנון: משחק תפקידים חי
מוגבל לגילאי 16 ומעלה

נותרו 6 מקומות פנויים

ב"ממלכה" השחקנים בוחרים לשחק דמויות שדורשות מהם כישורים אמיתיים מהחיים כדי לשחק. כגון: נגינה, ציור, כתיבה, מסחר, מלוכה ועוד.  המשחק מאפשר מגוון רחב של שילובי דמויות שמהוות את הממלכה ומכתיב מגוון מטרות שיוצרות משחק שונה לחלוטין בכל פעם שהוא משוחק. האם המלך ישתמש בהונו כדי לקנות את כל האוכל במשחק? האם האומנים יצליחו לקבל הכרה ולהרוויח את לחמם? האם הסוחר ישחרר דברים יקרי ערך או שיהיה חמדן מידי? מה בדיוק היא המטרה של השוטה? ומה עושה כאן השחקן המיסתורי שלא ברורה לאף אחד מטרתו? גם המאסטר לא בטוח יודע, אבל עד סוף המשחק אנחנו נגלה.